Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

Wyszukiwarka


Menu główne


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
powrót

Zdalna Szkoła


"Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego"

Gmina Strzelce Opolskie realizuje projekt grantowy "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.
 
W ramach projektu Gmina Strzelce Opolskie zakupiła 63 laptopy, które zostały przekazane szkołom podstawowym prowadzonym przez  gminę Strzelce Opolskie. Ze względu na duże potrzeby gmina Strzelce Opolskie zakupiła laptopy poleasingowe o łącznej wartości 78.989,97 zł o dobrych parametrach technicznych i gwarancji jaka jest udzielana na nowy sprzęt.
Zakupiony sprzęt, który w przyszłości służyć będzie szkołom, w chwili obecnej pozwala na lepsze zabezpieczenie potrzeb uczniów w zakresie dostępu do nauki zdalnej. Dyrektorzy poszczególnych szkół w oparciu o diagnozę potrzeb wynikających z bieżącej realizacji zdalnego nauczania w jednostkach zdecydowali o możliwościach wykorzystania laptopów.
Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2020-05-29 07:23:56)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2020-05-29 07:31:43)
Liczba odwiedzin: 15616

Stopka

Data aktualizacji: 4 lipiec 2024, Licznik odwiedzin: 16600318
design by fast4net

Zamknij