Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

Wyszukiwarka


Menu główne


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
powrót

Projekt - Rozwój nowoczesnych kadr zarządzania oświatą w Gminie Strzelce Opolskie


Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w imieniu Gminy Strzelce Opolskie wystąpił z wnioskiem o dofinansowanie projektu "Rozwój nowoczesnych kadr zarządzania oświatą w Gminie Strzelce Opolskie" w ramach działania POKL 9.4

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie uzyskując 89 punktów.
Proponowana kwota dofinansowania wynosi 113 381,46 zł.
Realizacja projektu przewidywana jest na okres od 01.10.2009 do 31.12.2009

Cele:
Głównym celem projektu pt. "Rozwój nowoczesnych kadr zarządzania oświatą w Gminie Strzelce Opolskie" jest wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania oświatą i placówkami oświatowymi w oparciu o rozwój nowoczesnych technologii informacyjnych, ukierunkowanych na osiąganie optymalnych wyników w zakresie mobilności zawodowej i zespołowej pracowników oświaty oraz kadr zarządzających do roku 2010.

Realizacja:
Efektywne zarządzanie nowoczesnymi technologiami informatycznymi w oświacie wymaga stałego dostępu do nowoczesnych metod ICT i nierozerwalnie wiąże się z umiejętnością szybkiego i właściwego przekazywania informacji w procesie komunikacji interpersonalnej i pracy zespołowej.

Realizacja projektu pozwoli na wdrożenie wielu nowych programów i technologii usprawniających zarządzanie oświatą oraz w znaczący sposób przyczyni się do rozwoju wykorzystania nowych technologii informatycznych.

Objęci programem:
Projekt kierowany jest do kadry administracyjnej i zarządzającej oświatą w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem założycielskim jest Gmina Strzelce Opolskie Projektem zostało objętych 40 BO. Wybór powyższej grupy docelowej BO wynika z faktu, iż to oni bezpośrednio są odpowiedzialni za wdrożenie w życie w Gminie Strzelce Opolskie nowoczesnego systemu zarządzania oświatą opartego o najnowocześniejsze systemy informatyczne.

www.strzelce.nowoczesne-kadry.com.pl
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-07 22:01:24)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-22 19:42:24)
Liczba odwiedzin: 11210

Stopka

Data aktualizacji: 4 lipiec 2024, Licznik odwiedzin: 16599709
design by fast4net

Zamknij