BIP
Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

Aktualności w oświacie

Drukuj Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót

Wielki sukces oraz piękne występy przedszkolaków z Dziewkowic oraz z Błotnicy Strzeleckiej w ekologicznym festiwalu przedszkolaków - Ekozoolandia

Dodano: 9 kwiecień 2018
Organizatorem III Festiwalu Przedszkolaków był Strzelecki Ośrodek Kultury. A tematem przewodnim była ochrona pszczół. Łącznie w festiwalu wzięło 7 przedszkoli udział. Przedszkolaki zaprezentowały piękne piosenki o pszczołach i ich życiu oraz podsumowały wiedzę o tych jakże ważnych w życiu człowieka owadach.
 
 
Przedszkolaki z Dziewkowic oraz z Błotnicy Strzeleckiej reprezentowały nasze przedszkole w 3 kategoriach konkursowych: śpiew, kostium i plakat. Nasze przedszkolaki spisały się na medal. Ich występy zostały nagrodzone wielkimi brawami.
 
I jakże miło nam, iż nasz trud został doceniony i zdobyliśmy 1 MIEJSCE. Obie grupy :)
 
Grupa starszaków z Dziewkowic zaśpiewała i zatańczyła do piosenki "Pszczółki w Ulu", miały przepiękne stroje i rekwizyty oraz stworzyli pracę plastyczną "UL" łącznie w festiwalu zdobyły bony na kwotę 140zł. Opiekunami występu tanecznego oraz pracy plastycznej były panie Klaudia Marzok i Małgorzata Marzok.
 
Grupa mieszana z Błotnicy zaśpiewała i zatańczyła do piosenki "Pszczółka Maja", miały również przepiękne robione stroje i rekwizyty oraz stworzyli pracę plastyczną "Pszczółka Maja" łącznie w festiwalu zdobyły bony na kwotę 140zł. Opiekunem występu tanecznego oraz pracy plastycznej była pani Teresa Cichoń.