BIP
Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

Aktualności w oświacie

Drukuj Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót

Udział przedszkolaków z Dziewkowic w dniu otwartym w strzeleckiej agencji restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa - 06.04.2018

Dodano: 9 kwiecień 2018

Starszaki z Dziewkowic miały zaszczyt uczestniczyć w Dniu Otwartym w Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Strzelcach Opolskich. Dzień otwartych drzwi cieszył się ogromną popularnością nie tylko wśród rolników, ale również wśród najmłodszych.Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. W placówce powiatowej w Strzelcach Opolskich przygotowano prelekcje dotyczące wypełniania wniosków elektronicznych, ale również kurs pierwszej pomocy, czy zagadki dla najmłodszych.

Zwiedzaliśmy biura pracowników, uczestniczyliśmy w pogadance z weterynarzem A. Krupnikiem oraz uczestniczyliśmy w pogadance o pierwszej pomocy. Nasze przedszkolaki dowiedziały się wiele ciekawostek od pana ratownika. Utrwaliły bardzo ważne numery telefonów i naśladując pana ratownika próbowały reanimować manekina. Nasze dzieci były bardzo odważni. W podziękowaniu śpiewaliśmy piosenki oraz wręczyliśmy książeczkę z naszymi rysunkami jako prezent.

 A na sam koniec czekała na nas bardzo miła niespodzianka przed wejściem do biura ARiMru. Czekała na nas reporterka z Radia DOXA. I nasze dzieci poczuły się jak prawdziwe gwiazdy. Udzielały profesjonalnego wywiadu. Było nam bardzo miło.

 Oto link do wywiadu:

http://doxa.fm/audycja/07-04-2018-relacja-z-dnia-drzwi-otwartych-w-agencji-restrukturyzacji-i-modernizacji-rolnictwa-odwiedzilismy-biuro-powiatowe-w-strzelcach-opolskich/

 Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie. A w szczególności Pani Monice za zaproszenie.