Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

powrót

Aktualności w oświacie

Udany występ naszych uczniów !!!

13 maj 2021
03.05.2021r. w Turawie odbył się Krajowy Turniej Badmintona. Młodzi badmintoniści Międzyszkolnego Klubu Sportowego wywalczyli pięć brązowych medali.
Rywalizacja trwała od samego rana do samego wieczora. Najlepiej poradzili sobie najmłodsi zawodnicy w grze podwójnej mieszanej startując w dwóch kategoriach wyżej i tak Kinga Maciołek z kategorii U-9 startowała w kategorii U-13 młodzik młodszy i jej partner Nataniel Rosak kategoria U-11 uplasowali się na trzecim miejscu. Warto zaznaczyć że najmłodsi zawodnicy stawiali pierwsze kroki grając w grach podwójnych mieszanych. Nikodem Rosak z partnerem Karolem Dubielem BKB Set Mazańcowice grając w grze deblowej także uplasowali się na trzecim miejscu, oraz dziewczęta Zofia Strożek i Bianka Meryk zajęły siódme miejsce.