BIP
Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

Aktualności w oświacie

Drukuj Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót

„Sport to zdrowie”

Dodano: 12 luty 2021
„Sport to zdrowie”- takie było hasło kolejnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich. Biała aura wokół nas natchnęła przedszkolaki z naszej gminy oraz ich Panie do stworzenia przepięknych prac, których głównym celem było pokazanie zimowych sportów.
By nadać pracom charakter bardziej globalny, wszystkie aktywności zimowe miały zostać podpisane w języku angielskim. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem: w akcji wzięło udział 13 przedszkoli a w tym 225 dzieci. Jury miało duży problem by wybrać najciekawsze trzy prace, ale po podliczeniu głosów wyłoniono następujące miejsca:

I miejsce: Przedszkole Publiczne nr 4 w Strzelcach Opolskich- grupa „Biedronki” z pracą pod tytułem „ Sport to zdrowie”.

II Miejsce: Przedszkole Publiczne nr 8 w Strzelcach Opolskich – grupa „Myszki” z pracą pod tytułem „ Skiing, snowboard”.

III Miejsce: Zespół Placówek Oświatowych w Błotnicy Strzeleckiej – Przedszkole w Błotnicy Strzeleckiej- z pracą pod tytułem „ Sporty zimowe- winter sports”.

Pozostałe przedszkola otrzymały wyróżnienie.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim przedszkolakom za udział w konkursie, gratulują zwycięzcom i wszystkim pozostałym wyróżnionym przedszkolom.