BIP
Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

Aktualności w oświacie

Drukuj Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – Viktoria Cup

Dodano: 28 czerwiec 2018
W dniach 22 – 24 czerwca 2018 drużyna piłki nożnej PIAST MOS Strzelce Opolskie wzięła udział w 48 Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej – Viktoria Cup memoriał Ladi Vojire w Holicach Czechy.
Drużyna składała się 17 uczniów szkół gminy Strzelce Opolskie, zawodników SKS „Piast” Strzelce Opolskie z  rocznika 2003 i młodsi. Już po raz trzynasty nasza drużyna wystąpiła w tym turnieju. W tym roku rywalizowała z 13 drużynami z Czech, Chorwacji, Słowacji i Polski
W sobotę drużyna ze Strzelec Opolskich rozegrała 4 mecze. Dzięki dwóm wygranym z FK Blansko 2 : 0 i z TJ Sokol Rudoltice 3 : 0, oraz dwóm remisom z SK Holice 0 : 0 i drużyną Banik Prievidza 1 : 1 zajęła w swojej grupie I miejsce.
W niedzielę, w drugim dniu turnieju drużyna ze Strzelec Opolskich rozegrała 3 mecze, z czego dwa mecze przegrała i jeden wygrała. Przegrała z Pragą 6 : 0 oraz z Holicami 2 : 0, wygrała 1 : 0 z zespołem  FC Chotebor.
Ostatecznie drużyna  PIAST MOS Strzelce Opolskie w 48 Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Holicach zajęła VII miejsce na 13 startujących drużyn
Opiekunami drużyny byli trenerzy: Krzysztof Ostrowski, Tomasz Miklasz.
Skład drużyny ze Strzelec Opolskich:
Piotr Mehlich, Adam Sosnowicz, Michał Kałka, Paweł Wiśnia, Łukasz Strzelecki, Maciej Ploch, Paweł Mateja, Łukasz Wagner, Piotr Sapiński, Tobiasz Burzan, Dawid Buczek, Kamil Nawrot, Mateusz Karpa, Kacper Fridrich, Tomasz Waloszek, Maksym Mazurek, Maciej Wiatrowski.